Shtepia me qira , dhe shitje sipas marrveshjes

Shitet nga: Latif Voca 25 Shk 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shtepia permban 1 sallon te madh me kuzhin ,2 dhoma gjumi ,parabanjo ,banjo dhe oborr, shtepia gjendet ne qender te qytetit mbrapa shtepis mallrave.Eshte e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim