Shtepia në Bair të Mitrovicës

Shitet nga: Muhedin 14 Dhj 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr.Muhamed Gashi - Bair
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
Shtëpia është dy kate, në katin e parë ka një dhomë një banjo dy koridor një kuzhin, Në katin e dytë ka dy dhoma një koridor nje ballkon gjthashtu dhe një oborr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim