Shtepia ne Mitrovice

Shitet nga: Shtepia 06 Mar 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Rr: "Deshmoret e Kombit"
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Mitrovicë
Shes ose nderroje shtepine e sapo ndertuar dhe te gatshme per banim . Shtepia posedon 2 bodruma, sallon kuzhine dhe tri dhoma per fjetje si dhe tre ballkona. Gjithashtu eshte e pajisur me ngroje qendrore dhe me infrastrukture komplete. Ka 4 ari truall. Perkthimi i menjehershem. Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim