Shtepia ne Zhabar sipas marveshjes

Shitet nga: Burimi 19 Gsh 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rruga e Ulqinit Zhabar
Sipërfaqe: 224 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
Shitet shtepia ne Zhabar , 4 Kilometra larg qytetit , shtepia gjindet ne nje vend shum te pershtatshme dhe te qet per banim i ka te gjitha rrugen , ujin ,rrymen kabllovik, internet eshte e banueshme , ka bodrumin e madhe me nje dhome poshte dhe nje banjo ,pastaj ka kuzhinen e madhe si dhe sallonin ,gjithashtu ka tri dhoma ne katin e dyte dhe nje banjo .
Te gjithe te interesuarit mund te thrrasin ne kete numer te Tel : 044 472 232 ,Burimi

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim