Shtepia ne shitje

Shitet nga: meti 18 Sht 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Rr 'Ilaz Kodra" nr 75
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
Shtepi banimi ne lagjen URA E GJAKUT , shtepia eshte e izoluar me stiropor dhe fasad per me shume informata kontaktoni ne nr e telefonit 049 114-517
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim