Shtepia ne shitje

Shitet nga: Shpetim 25 Maj 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: 2 Koriku
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
Shes shtepin te ndertuar ne vitin 2001 ne gjendje shum te mir shtepia permban 1sallon me kuzhin bashk 3 dhoma te fjetjes koridor dhe 1 banjo gjithsej jan 4 ari tok me shtepi per mashum informata na kontaktoni ne numrine telefonit 049281618 dhe 049170929
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim