Shtepia ne shitje

Shitet nga: Arsim 30 Krr 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

61 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shtepia ka 6 dhoma, 2 podruma, 2 banjo, 2 shpajza, 2 koridora, dhe dy ballkona. Po ashtu ka edhe një objekte përcjelljes 40m e cila ka nje garazhe dhe nje dhome.
Shtepia gjendet ne Mitrovice, lagjia baire, rruga Mulla Mustafe Fazlija nr 7.
Shtëpia posedon 5 ari truall, ku vetëm trualli ne kete lagje kushton sa çmimi shites. Shtëpia për momentin njeri kate është me qera.

Per te komunikuar me shume mund te thirrni ne tel 044520030 dhe vaiber ne po te njejtin numre, apo email arsimgjinovci@yahoo.com

Çmimi mund te jete edhe i diskutueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim