Shtepia ne shitje

Shitet nga: Enver hasani 01 Nën 02:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Mitrovicë
Shes shtepin 3katshe ne zhabar rruges tranzit per pej.shtepia Posedon 6dhoma po ashtu dyqan dhe garazh
QMIMI:sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim