Shtepia ne shitje

Shitet nga: Arsim Gjinovci 02 Jan 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

61 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Mulla Mustaf Fazlija nr-11
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
Shtëpia në shitje, në Mitrovice, 300 metra, në lagjen Bajr.
Shtëpia ka; 6 dhoma, dy banjo, dy ballkone, dy korridore, dhe një objekt përcjellës me një dhome dhe garazhe.
Shtëpia ka 5 ari truall.
Mulla Mustafë Fazlia nr 11
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim