Shtepija me 5 ari truall ne Mitrovice

Shitet nga: blerim 13 Mar 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes shtepin N Tavnik afer shkolles Migjeni Rruga Xhevat Jusufi ka 5 Ari truall eshte 3 katshe dhe ka lokalin ka 2 sallona si dhe 7 dhoma ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim