Shtepiz prej metali

Shitet nga: shahin tahiri 21 Jan 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: shupkovc
Numri i kateve: Terren
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
shtepiz eshte e re dhe pak e perdorur edhe te gjat 4 metra dhe e djer 3 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim