Toka me dy shtepi , 60 ari

Shitet nga: Mahmut Halimi 07 Mar 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet toka me 60 ari dhe me dy shtepi 3 katshe me nga 300 m2 secila me bodrum dhe me dy garazha ,njera eshte e gatshme per banim (me nxemje qendrore , 3 banjo 6 dhoma )gjendet periferi te qytetit te Mitrovices rruges per Zhabare .Eshte e pershtatshme per banim ose per biznes (lagje , fabrike , qender tregtare .etj) Per persona qe jane te interesuar toka mund te shitet e gjitha ose te ndahet ne dy pjese .

Mund te kontaktoni ne numrat
044-166-054
049-200-666
049-40-40-98
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim