banesore afariste

Shitet nga: fadil 19 Tet 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Adresa: Artim Jashari Nr-9
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
ndertesa ka ne katin perdhes 2 Lokale-garazhd-3 dhoma gjumi-dhoma e dites me kuzhin banjo-kati parë-4 dhoma,2 koridore,1 sallon,2banjo,1shpajz.1kuzhin.si dhe noborr ka kuzhinen e veres,pjesa NenKulum eshe e pa meremetuar.ka hapsir afer 100m²
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim