shes 2 shtepia me 69 ari tok

Shitet nga: Sami 20 Shk 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Shupkovc
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
shes 2 shtepia me 69 ari tok
shesim dhe truall damas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim