shes shtepin e mobiluar me 5ari trull

Shitet nga: behar 24 Tet 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: nbajr te deliqt
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Mitrovicë
per te inderesuarit te na kontaktojn ne nr 049846226 dhe mundesi ndrrimi me banesa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim