shes shtepin ne lagjen 2 korikuu

Shitet nga: naim 31 Dhj 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
shes shtepin ne 2 korik shpia ka sallon kuzhin koridor shum tmadh dhe 3 ari tok gjithsej me shpi per mashum informata na kontaktoni ne numrin e telefonit ju mirpresem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim