shitet shtepia lagjen 2 koriku

Shitet nga: Naim Cimili 12 Jan 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Me dru
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Mitrovicë
shes shtepin ne 2 korik shpia ka sallon kuzhin 1 dhom fjetjes koridor shum tmadh dhe 2 ari tok gjithsej me shpi per mashum informata na kontaktoni ne numrin e telefonit 049170929 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim