shitet trualli 209 m2

Shitet nga: murati 15 Nën 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: qendra
Sipërfaqe: 209 m2
Numri i kateve: Terren
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
trualli gjendet ne qender te qytetit perkatsisht ne mes te dy rrugeve at qendres dhe at ne bajr te nukat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim