shitet

Shitet nga: shaban 31 Mar 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 216 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
shitet shtepia ne qender te qytetit perball reiffeizen bankes
shtepia posedon dy lokale afariste
kati par ka sallonin kuzhinen dhomen e dites dy dhoma gjumi banjon dhe ballkonin
kati dyte i gatshem per banim
dokumentacioni i regullt
lokalet jan te leshuara me qerra
qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim