u shit (e gzoftë pronari i ri)TRUALL:afer stac.a..

Shitet nga: tel.fiks: +46 522 70 899 Ali 15 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
VIBER nr.+46 729 2459 37...Shtepia(trualli) gjendet afer stacionit te autobuseve ne Mitrovice(100m larg stacionit...vend i qetë pa shume zhurme...)respektivisht afer ish ordinances se analizave te Rexha...Shtepia thuja eshte e pabanueshme...hapesira e vendit eshte pak me teper se 5ari...rrafsh krejt...Ne gjendemi ne Suedi por per qdo informate na telefononi ne numrat e poshtshenuar...qmimi eshte i volitshem dhe me dokumentacion te rregulluar(ne emer tonin)...Ju mirepresim vetem bleres serioz...shih sadopak fotot si duket vendi(trolli)...Dmth vend shuuume i pershtatshem banimi..me infrastrukture thuaja komplete dhe afer qendres,sokaku pak i ngushte...VETEM BLERES SERIOZ JU LUTEM! Ka shume te interesuar me ble...kush e ka kysmet nuk e di??? FLM PER MIREKUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim