Trualli ne Qender te Mitrovices

Shitet nga: Shitje 18 Tet 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 000 EUR

Adresa: Mbreteresha Tueta, Kapur me Toplicen, Te rrethi
Sipërfaqe: 177 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Mitrovicë
Trualli gjindet kapur toplices te rrethi i ri ( udhekryqit ) dhe afer Bamexit (ish Mokragores) ne rrugen "Mbreteresha Teuta".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim