10 Ari ne shitje, lokacioni Lushtë/Shipol

Shitet nga: Fatlum Veseli 16 Pri 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shiten 10 ari truall, ne mes fshatrave Lushte dhe Shipol,
posedon Kanalizim, Uje, Rryme, dhe rruge qe shume shpejt do te asfaltohet, momentalisht eshte vetem ne Zhavor.
Shitet komplet parcella 10 ari, nuk shesim ndaras,
Cmimi per ari eshte 1 700 Euro,
Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim