10 ari truall në Mitrovicë

Shitet nga: Kreshi 09 Shk 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
10 Ari Truall per shitje ne Mitrovicë. Trualli ka te gjithë infrastrukturen e nevojshme si: uje, kanalizim , rryme.
Rruga e posashtruar është 12 metra e gjerë.
Trualli gjendet ne pjesën më të bukur të Mitrovices (Bajr). Është e përshtatshme për investime të ndryshme si shtëpia, banesa ashtu dhe fabrika.
Çmimi: 4500 €/Ari ose cmimi diskutohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim