12 ari tok Magjistralja Mitrovicë - Peja

Shitet nga: 049 586 545 11 Krr 01:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shiten 12 ari tok magjistralen mitrovic skenderaj 5 kilometra nga mitrovica hyrje dalje ne magjistrale skaj rruge pershtatshme per qdo lloj biznesi apo ndertim objekte per vendbanime ne te kalon dhe gypi Ujsellsit toka esht ne komun te mitrovices , munsi ndrrim me vetura BMW 530i 760i BMW X5i MERCEDES AUDI viti prodhimt tjet jo nen2004 Info kosov 049 586 545 - zvicer +41 78 656 54 65 Memi!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim