12 ari truall kilometri 5 mitrovic - pej

Shitet nga: Gzimi 25 Mar 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Mitrovicë
Shiten 12 ari tok magjistralen mitrovic skenderaj 5 kilometra nga mitrovica hyrje dalje ne magjistrale skaj rruge pershtatshme per qdo lloj biznesi apo ndertim objekte per vendbanime ne te kalon dhe gypi Ujsellsit toka esht ne komun te mitrovices , munsi ndrrim me vetura BMW 530i 760i BMW X5i MERCEDES AUDI viti prodhimt tjet jo nen2004 Info kosov viber 044 235 065- zvicer viber +41 796 937 831 - viber + 46 728 597 805
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim