12 dhi me dy keca

Shitet nga: shes dhi 08 Mar 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes 12 dhi me dy keca alpinka dhe nje eshte e kosoves ..qmimi eshte 1000Euro ose bejme ndrrime me dele
pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim