15 ari truall ne zhabar te Mitrovices

Shitet nga: Burim 28 Jan 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shes 15 ari truall ne zhabar te mitrovices
Sipërfaqe: 1500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Mitrovicë
15 ari trull ne zhabar te mitrovices.
Trolli posedo rrugen ne te dy ant kanalizim uji rrym ju mirpres blersi serjoz ne tel te kosoves 044202998 si dhe ne tel te gjermanis +49 159 05 80 30 01 ne VIBER ose Whatsapp me marvesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim