3 ari truall te parku i biznesit nmitrovice

Shitet nga: x 23 Mar 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shiten 3 ari truall tek qendra e biznesit ne mitrovice ose tek ish tregu i bagetive i vjetri me pamje natyrore shum te mir dhe me ajr te paster me kanalizim me ujsjelles dhe me te gjitha qe i nevojiten nje trualli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim