Ara ne Vaganice dhe Ara ne magjistralen Mitrovic

Shitet nga: Enver Sot 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
URXHENT: Shes Dy ara: Njera ne fshatin Vaganice me konkretisht te rruga e re qe lidhe vaganicen me shipol dhe Bair rruga e re, jane afer 50 ari, vend shume i pershtatshem per banim dhe per zhvillim biznesor.

Ndersa tjetra ne magjistralen Mitrovice-Skenderaj me konkretisht ne kilometrin e 7-te shes afer 70 ari me se miri flasin fotografite per poziten e ketyre arave.

Sa i perket qmimit mvaret se a e bleni krejt aren a veq nje pjes, nese vendosni me ble krejt aren qmimi ndryshon edhe nese i keni paret ne dore.

Te interesuarve u themi se u ofrojme mundesin e nderrimit apo kompensimit me shtepi apo banese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim