Dy Troje Qagllavic mrapa Media Center

Shitet nga: Safet 20 Pri 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Qagllavic
Për vendbanimin: Ujë, Tokë, Fushë
Komuna: Mitrovicë
Dy Troje Qagllavic mrapa Media Center
Kan Uje Dhe Kanalizim

DOkumentacioni ne Regull me flet Poseduse

Bejme Ndrime

Viber 0038649212191
00381655626800
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim