SHES NDRROJ PLLACIN DHE SHTEPI NE ULQIN

Shitet nga: ulqin 25 Dhj 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Ulqin
Sipërfaqe: 25 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Mitrovicë
-Shes shtepine ne Ulqin dhe 2 pllace ne Plazhe te Madhe.

- Ndrrim bej me ndonje banes ne Prishtine, Fushe Kosove , Mitrovice

- Per me shum informata ju lutem kontaktoni ne kete numer telefoni + viber :
+386 49 899 303

tag audi mercedes ulqin fiat golf bmw shtepi toke fushe pllac passat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim