Shes token me qmim shum te volitshem

Shitet nga: Privat 23 Mar 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Adresa: Shes aren ne shupkofc te mitrovices
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Mitrovicë
Shes token ne shupkofc te mitrovices saktsisht te fabrika e betonit BURIMI vendi osht ideal per fabrik apo ndonje biznes aty jan 45 ari dhe qmimi per ari osht 1700€ ara osht me rrug qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim