Shiten rreth 50 Ari tok

Shitet nga: Burim 21 Nën 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes rreth 50 Ari tok ne frasher te vogel toka gjindet afer kazermes se policis dhe posedon asfallt rrym uj kanalizom per me shum kontaktoni me nr 0038649893320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim