Shitet Toka ne Mitrovice afer Ibrit

Shitet nga: Sabri Aliu 05 Dhj 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Toke ne Mitrovice Ne suhodoll afer Ibrit
Sipërfaqe: 15000 m2
Komuna: Mitrovicë
Shes token ne Suhodoll afer ibrit aty ku eshte duke u ndertuar diga (Brana) dhe shetitorja e re, Ne kete pjese jane ndertuar laxhe te reja me shtepi te reja , toka eshte 15 Ari presim bleres serioz.
Na kontaktaktoni ne viber pasi qe gjindemi jasht vendit.
+4915788795457
994963737659 - fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim