Shitet Toka

Shitet nga: Nehat 15 Dhj 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Mitrovicë
Shes token ne fshatin Vaganice me siperfaqe prej 30 ari rruge te asfaltuar dhe te gjitha kushtet per banim ndertim te shtepive si dhe kushte per punimin e tokes ujitje etj.Toka gjindete rreth 4 kilometra larg qendres se Mitrovices
Te interesuarit le te kontaktojne
044273357 dhe 045311010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim