Shitet toka ne Shupkovc ( 1 hekter dhe 4 ari )

Shitet nga: Toka 23 Dhj 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet toka ne Shupkovc komunen te Mitrovices ne gjendje shum te mir, per troje, biznis, firma, shpia, hotel, motel, autosallon, edhe per qka te dush qka esht e lejume. Toka esht afer Hotel Palacit.Toka i ka 1 hekter e 4 ari. Qmimi me marveshje & Kontaktoni lirisht. TEL: +38649672610
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim