Shtepia e Sokol Rexhes

Shitet nga: Sokol Rexha 22 Jan 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Mitrovicë
Shitet Shtepia ne Shipol te mitriovices afer lulishtes Agro Sera , Shtepia eshte e banushne ka 13 ari , Posedon : Ujet, Kanalizim dhe hymje 2-ansore
Per me teper nund te kontaktinoni ne nr 044910893 ( Kontakti mund te behet edhe permes Viber )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim