TRUALL

Shitet nga: Ismail Manxhuka 16 Pri 00:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 500 EUR   30 000 EUR

Adresa: Qendër të Mitrovicës
Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Mitrovicë
Shesë truallin në qendër të Mitrovicës.
Sipërfaqe 100m katror.
Pozita është rrugë dytësore.
Trualli është gadi katror dhe ka vendë për një shtëpi të mire dhe mbetët edhe pakë oborr.
Pozita për banim është shumë e mire dhe nuk dëxhohet zhurma e trafikut.
Fqinjët janë shumë të mirë dhe banues të hershëm.
Ka qasje në të gjithë infrastrukturën e nevojshme për banim.
Trualli ka dokumentacionin në emër t'imin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim