Tokë die shtëpi

Shitet nga: Doni 25 Mar 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Mitrovicë
Në Zhabarë të Mitrovicës,shiten 4 Ari dhe Shtëpi, trualli I dyt prej rrugës kryesore,qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim