Toka afer liqenit Mitrovic

Shitet nga: besim 25 Shk 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Eshes Token ku perfundon liqeni qe po ndertohet ne Mitrovic Toka eshte e pershtashme per troje per villa vikendica hoteleri restoran motel hotel Toka eshte me dukmenta ne rregull numrat kontaktus tel 049 88 65 23 dhe 049 16 10 72
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim