Toka në Malisheve

Shitet nga: Mehmet 14 Shk 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Klinë
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Mitrovicë
Shitën 20 hektarë tokë e gjitha me një vend!, vend ideal për jetesë, tokë e punueshme e kualitetit të mirë. Toka ka uji, mal, kullosë si dhe infrastrukturë të kompletuar. Toka ka edhe shtëpi të bukur dhe pjesë tjera përcjellëse si: stallë, garazhe, puse me uji të pijshëm, uji me rënie të lirë, rrjetë të ujit nga ujësjellësi i qytetit, rrymë, shkollë dhe ambulancë vetëm 5 minuta afër, dyqane, rrugë të asfaltuar, fqinjë të sjellshëm etj.
Toka është e rrethuar e tëra me gardh, nga njëra anë kufizohet me një përroskë uji e cila rrjedh deri në muajin korrik. E tërë pasuria, është pronë shqiptare, posedojmë të gjitha dokumentet Kadastrale, përkthimi i së cilës mund të bëhet brenda dy javësh! Çmimi shumë i volitshëm- kuptohet sipas marrëveshjes dypalëshe.
Presim vetëm blerës serioz, blerës potencial, të cilët do të jenë me fat për vlerat që posedon toka dhe vendi. Vendi është shumë i përshtatshëm për banim dhe jetë të qetë. Toka gjendet në Komunën e Klinës, për më shumë informata tel: 044 180 112 dhe 0041 76 427 53 42 si dhe E-Maili: mbislimi@gmx.ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim