Toka prej 22 ari

Shitet nga: Ajet Beka 29 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet Toka prej 22 ari ne fsh. Kqiqi i Madh, me saktsisht afer stacionit te autobusve dhe me nje largesi pre 200 mm prej Magjistrales. Toka eshte vend i pershtatshem per vendbanim, posedon rrugen, ujin, kanalizimin dhe rrymen.
Prona eshte ne emrin tim personal me dokumentacion dhe po ashtu nuk eshte ne hipotek.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim