Toke ne Mitrovice

Shitet nga: Xhevdet Ramadani 03 Jan 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet toka ne Shupkovce me siperfaqe tre hek.toka gjindet mbi nderrmarrjet afariste,e pershtatshme per ndertim,per kultivim bujqesor me rrjedheje uji pa nderprer,toka nuk eshte e ndare eshte e perkufizuar si e tere,vend ideal per biznes dhe ndertim.Posedoime te gjitha dokumentet e planit dhe fleten poseduese te interesuerit mund te kontaktoine ne keta nr.tel.+386 49 797 404 .Posedoime edhe vajber,tel: 0046737580051 ,te interesuerit mund te thrrasin ne keta dy numra telefoni,qmimi sipas mareveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim