Toke ne Mitrovice

Shitet nga: Xhafer Sot 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shupkovc, Afer Mitrovices
Sipërfaqe: 4000 m2
Komuna: Mitrovicë
Shitet Toka me siperfaqe 40 ari me mundesi ndarjes ne parcela/troje sipas deshires, gjeresia eshte 22 m, toka ka qasje ne rruge te asfaltuar, ne ujesjelles, rryme si dhe ne kanalizim.

Toka mund te qitet ne pronesi menjehere. Toka NUK eshte ne hipotike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim