Toke ne Mitrovice

Shitet nga: Toka 22 Krr 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Në Lagjen bajrë Për Ballë shkolles se Vaganices sh.Skenderbeju 10 Ari në shitje Më Pake se 10 ari nukë shiten Toka nukë ësht Rrafshë ësht Pak shpatë Siqë shihet dhe në foto -----📐
info Ne tel 049-550-249 +Viber +38649550249
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim