Troje - distanca 5 minuta prej qendres

Shitet nga: Mysefa 17 Maj 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Zona industriale - te therrtorja
Sipërfaqe: 1600 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Mitrovicë
Shes troje afer sitnices, total 16 ari.
Trojet gjenden ne zonen industriale (te ndertesa VIP print) te ceva

rruga per te shkuar te trojet:
ish therrtorja vazhdojme drejte te ish tregu i lopeve, e kalojme objektin viprint dhe vazhdojme deri te sitnica.

trojet kane rrugen ne gjeresi 4 metra.

vetem bleres serioz

bej ndrim me banese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim