Trojet-Suhodoll i Poshtem

Shitet nga: Gzim 26 Tet 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Troje
Sipërfaqe: 33 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Mitrovicë
Shiten trojet në suhodoll të poshtem. Trojet jan te gatshme për çdo mënyr te shfrutzimt.
Trojet kan hapsire prej 33-Ari. Trojet posedojne; rrugen e asfaltuar deri tek trojet, ujsjellsin, kanalizimin dhe rrjetin elektrik. Perkthimi i trojeve behet menjher pa asnje problem. Po ashtu te interesuarit per ndrrim me ndonje banes apo lokal jemi te gatshem te bisedojme.
Çmimi sipas marveshjes që arrihet.
Nr; kontaktues- 044 431 791. 049 200 455
Ne Viber +37744155461
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim