Troll ( Pllac) ME QERA

Shitet nga: Fisnik 01 Pri 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Leshoj pllacin me qera ne Mitrovice-Shipol, Jan 5.8 h dhe eshte perball rruges kryesore te agrosfera .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim