Trolle - 3 ari

Shitet nga: fahri hoti 31 Dhj 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 000 EUR

Adresa: Laxhja "4 juli" shtoj Ulqin
Sipërfaqe: 300 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Mitrovicë
Trolli gjendet ne laxhen" 4 juli" ne Shtoje Ulqin rreth 1 km afer plazhez " Copa-Cabana" ,dhe eshte e rregulluare me te gjitha dokumentet perkatese te pronesise.
Cmimi eshte 19000 euro por i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim