Trolli ne Frasher

Shitet nga: x 16 Sht 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Ne rrugen "Dora Vegman" fshati Frasher i Madh,ne nje vend atraktiv per banim shiten 48 ari te cilat mund te ndahen ne troje nga 5 ari.Trojet jane me dokumentacion te rregullt.Kane qasje ne rruge e cila eshte e gjere 8m me kataster.Cmimi 2000euro/ari.Ne truall ekziston rryma elektrike, kanalizimi dhe ujesjellesi.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim